Blog

Vreugde, blijdschap en volop energie zijn de belangrijkste dingen in het leven

30 december 2020

Regelmatig kijk ik naar audities van Britain’s Got Talent. Ik moet wel zeggen dat ik alleen naar de Golden Buzzers en beste audities kijk die door YouTube worden aanbevolen.

Er zit namelijk ook veel waardeloze shit tussen waar ik mijn tijd niet aan wil verspillen.

Het optreden in het onderstaande filmpje kreeg een Golden Buzzer van jurylid David Walliams.

Het mooie aan dit filmpje vind ik de energie, blijdschap en vreugde die de kinderen uitstralen. In mijn ogen is dit ook de belangrijkste reden waarom we op deze planeet zijn.

Dit is de auditie van: Flakefleet Primary School.

Geniet ervan.

Workshops en scherpsteltrajecten

  • Win elke bespreking

    In-company workshop voor leiders en teams. Winnen in besprekingen, presentaties en klantgesprekken: je boodschap scherp stellen, sterk onderbouwen en overtuigend overbrengen.

  • Maak Winnende Keuzes

    Workshop effectieve besluitvorming voor leiders en teams. Creëer duidelijkheid, hak knopen door en realiseer doelen met Het T-model voor effectieve besluitvorming.

  • Scherpsteltraject voor teams

    In-company traject van zes dagdelen. Stel richting, mindset en communicatie scherp en realiseer doorbraken en doelen.

  • Stel je wedstrijdbespreking scherp en presenteer om te Winnen

    KNVB-geaccrediteerde workshop voor voetbalcoaches. Werk met De 8 bouwstenen voor effectieve besprekingen.